Auto diagnostika

Kas armatuuril põleb mõni nendest tuledest ?

Üks häirivamaid asju mis olla saab on põlev tuluke armatuuril, mis annab teada et midagi on autol viga. See tähendab et mootori peaarvuti on tuvastanud probleemi mida tuleks esimesel võimalusel kontrollida. Mida kiiremini autoga diagnostikasse jõuate seda parem, kuna üks viga võib mõjutada ka teisi tööks vajalikke atribuute. Vanasti võis vanematel autodel testriga terve auto elektriahela ära kontrollida, kuid tänapäeval see nii lihtne enam ei ole, kuna autodele on lisatud kõvasti mugavus ja ohutus seadmeid, mida juhivad elektroonilised juhtimisplokid ja andurid. Seetõttu on välja töötatud spetsiaalsed auto diagnostika seadmed, et viga kiiremini tuvastada.

Auto diagnostika on mootori, käigukasti, elektrooniliste- ja turvaseadmete ning sildade korrasoleku, efektiivsuse ja seadistuse kontroll. Diagnostika käigus on võimalik leida rikkeid, mida muidu ei ole võimalik avastada.

Teeme auto diagnostikat kõikidele automarkidele, sõltumata sellest, kui vana auto on, palju ta läbi on sõitnud, või kust ta ostetud on. Selgitame välja rikke olemuse, miks rike tekkinud on ning millist hooldust auto vajab.

Saame aidata järgmiste muredega :

* Hooldusvälpade nullimine
* Veakoodi lugemine mälust, koodide tekke aeg
* Mootori diagnostika
* Veakoodide kustutamine mälust
* Erinevate andurite parameetrite vaatamine numbriliselt ja graafiliselt
* Erinevate juhtmeelementide töö kontroll simulatsiooni teel
* Ühendumine teiste juhtplokkidega : ABS, AIRBAG, ASC, CHECK ENGINE, vastavalt auto tehnilistele võimalustele
* Keelte muutmine Deutch-Eng jne
* Andurite väärtuste lugemine
* Erinevate komponentide väärtuste lugemine
* Hooldusvälpade pikendamine, lühendamine
* Elektrilise käsipiduri diagnostika

Probleemi korral võtke julgelt ühendust siit!