+372 ­58 100 793 info@csg.ee Tähetorni 21k, ­Tallinn 11625 E-R ­09:00 - 18:00

Autoremont

Kiire ja kvaliteetne autoremonditeenus

CSG Autohooldus teeb kõik selleks, et kõrvaldada teie sõidukil ilmnenud rike kiiresti ja kvaliteetselt. Soovime pakkuda teile hea hinna-kvaliteedi suhtega autoremonditeenust, mis tõepoolest lahendab teie autol tekkinud probleemi ega sunni teid juba lähitulevikus sama asjaga uuesti tegelema.

  • Õlivahetus on autohoolduse lahutamatu osa. Kuigi auto liigub edasi kiiresti ja vaikselt, näeb teie sõiduki mootor selleks kurja vaeva. Et mootori tööd lihtsustada ning tagada oma sõidukile pikem tööiga, soovitame vähemalt iga 15 tuhande kilomeetri tagant mootori õli välja vahetada.
  • TASUTA veermiku kontroll tagab teile mugava ja turvalise sõidu ning hoiab teie sõiduki rehve ebaühtlase kulumise eest. Auklikud maanteed ja ebameeldivaid üllatusi pakkuvad kõrvalteed võivad teie sõiduki veermikule ohtlikke kahjustusi tekitada. Seetõttu on väga oluline paluda spetsialistil aeg-ajalt oma auto veermik üle vaadata.
  • Veermiku remont on suurt täpsust, hinnalisi lisaseadmeid ja spetsialistilt kauaaegseid kogemusi nõudev autoremondi teenus. CSG Autohoolduses on kõik vajalikud eeltingimused täidetud ning remondime mis tahes sõiduauto või väikebussi veermiku vaid mõne tunniga.
  • Pidurite remondile tuleb sõiduki hooldamise puhul erilist tähelepanu pöörata, sest ootamatute olukordade lahendamisel võib nendest sõltuda nii teie kui teie lähedaste elu. Pidurite seisukorrale soovitame pilgu peale visata vähemalt kord aastas ning mugavam oleks seda teha rehvide vahetamise ajal.
  • Elektritööde kvaliteetne teostus tagab teile suurepärase ülevaate sõiduki erinevate osade seisukorrast. Kui tellite elektritööd meilt, tagame teie sõiduki elektrisüsteemi laitmatu töö pikkadeks aastateks.
  • Diagnostika käigus paneme teie sõiduki „tervisele“ täpse diagnoosi ning pakume välja lahendused tekkinud probleemi lahendamiseks. Kui sõiduki näidikupaneelis süttinud tuli või salongi kostuv võõras heli annavad märku, et midagi on valesti, siis on aeg helistada numbril 5810 0793 ning diagnostika aeg kokku leppida.
  • Generaatorite remont säästab teid uue generaatori ostust ning võimaldab edaspidigi osa mootori töötamisel tekkivast energiast elektriks muuta. Korras generaator on auto elektrijaam, mis hoolitseb selle eest, et sõidukis oleks sobiv temperatuur, tee ja sõiduk valgustatud, aku laetud ning teekond muretu.
  • Starterite remont võimaldab teil kokku hoida uue starteri ostult ning annab teile meelekindluse, et auto käivitub ka suuremate talvekülmadega (eeldusel, et sõiduki aku on korralikult laetud ja mootor korras).
  • Konditsioneeride täitmine meenub sageli alles siis, kui suvi on ootamatult kätte jõudnud ja temperatuur autos väljakannatamatu. Õnneks ei võta teie sõiduki konditsioneeri täitmine CSG Autohoolduses just kuigi palju aega.
  • Varuosade müük ja paigaldus võimaldab teil sagedamini vahetamist vajavad kaubad (pirnid, klaasipuhastid, klaasipesuvedelik, autokeemia jne) meilt kaasa osta, et need siis õigel ajal kasutusele võtta. Loomulikult oleme rõõmuga valmis seda ka ise tegema.

CSG Autohooldus töötunni maksumus on 35 eurot (+ km). Mahukamate tööde puhul lepime teostatavate tööde mahus, ajakavas ja orienteeruvas maksumuses eelnevalt kokku.

 

Broneeri aeg või uuri lisa!

WordPress Theme built by Shufflehound.

Tähetorni 21k, Tallinn 11625

E-R 9:00-18:00

+372 58 100 793

info@csg.ee