+372 ­58 100 793 info@csg.ee Tähetorni 21k, ­Tallinn 11625 E-R ­09:00 - 18:00

Maasturite ümberehitus

MAASTURITE ÜMBEREHITUS

Igaühel on vaba voli oma sõidut kasutada nii nagu ta soovib. Kui mõned juhid eelistavad oma maasturiga üksnes linnatänavatel liigelda, siis teised kasutavad seda praktilise töövahendi või massiivse adrenaliiniallikana. Just nendele „teistele“ on suunatud CSG Autohooldus maasturite ümberehituse teenus.

Raamide taastamine

Metsades ja mujal raskesti ligipääsetavates piirkondades tööd rabades või rõõmsalt enda ja oma maasturi võimeid proovile pannes ja igalt poolt läbi trügides on vigastused kerged tulema. Mõni neist võib ka maasturi raamile viga teha. CSG Autohooldus on maasturite raame taastanud 10 aastat ning see töö meeldib meile.

Tõstesarjade müük ja paigaldus

Tõstesarjade paigaldamine on lihtsaim viis oma maasturi läbivusvõimekuse tõstmiseks ja isikupärasemaks muutmiseks. Tegeleme nii tõstesarjade müügi kui paigaldusega.

Koopalaiendite müük ja paigaldus

Laiemad rehvid pakuvad märjemal pinnasel maasturile oluliselt paremat toetuspinda ning suurendavad läbivust. Laiemate rehvide kasutusele võtmiseks tuleb aga oma maasturi rattakoopaid reeglina laiendada. CSG Autohooldus pakub nii koopalaiendeid kui nende paigaldust.

Mudarehvide müük ja paigaldus

Kui rattakoopad ette valmistatud, siis tuleb need ka sobivate mudarehvidega täita. Meil on enamlevinud mudarehvid kohapeal olemas või saame need mõne tunniga kohale tellida.

Alumiiniumvelgede müük ja paigaldus

Alumiiniumveljed pole maasturite puhul mitte ainult ilu pärast, vaid need on rasketes tingimustes ka oluliselt vastupidavamad kui nende plekist analoogid.

Sillalukkude müük ja paigaldus

Langenud puudest üle ronimiseks või sügavamast veest läbi sõitmiseks pole aeglustist sageli kasu ning sel puhul on sillalukud asendamatud.

Vintside müük ja paigaldus

Looduslikud olud võivad kiiresti muutuda ning seepärast võib ka kõige võimekam maastur ja kogenum juht teinekord lootusetult kinni jääda. Sel puhul on ainsaks abimeheks vints, mille paigaldamise ja müügiga oleme tegelenud CSG Autohooldus algusaastatest peale.

 

Broneeri aeg või uuri lisa!

WordPress Theme built by Shufflehound.

Tähetorni 21k, Tallinn 11625

E-R 9:00-18:00

+372 58 100 793

info@csg.ee