+372 ­58 100 793 info@csg.ee Tähetorni 21k, ­Tallinn 11625 E-R ­09:00 - 18:00

Keretööd

Autode keretöödest on võimalik hoiduda vaid juhul, kui iga 3-5 aasta tagant oma sõiduki välja vahetate ning selle perioodi jooksul mõnda võiksemat kõksu või õnnetust ei juhtu. Kui olete harjunud oma sõidukit kauem enda valduses pidama, siis varem või hiljem soovib ka auto kere professionaali hoolitsevat kätt tunda saada.

  • Plekitööd – tegeleme autode keredetailide remondi ja sirgestamisega. Saame aidata keerukate keredetailide valmistamisega mida ei toodeta.
  • Värvimistööd lõpetavad mis tahes keretöö ning hoolitsevad selle eest, et vahetatud või taastatud detail muust tervikust esile ei tõuseks.
  • KAHJUKÄSITLUS (kindlustusjuhtumite käsitlemine) säästab nii teie kui kahjukäsitleja aega. Vaatame kiiresti ent põhjalikult üle sõidukile tekkinud kahju, koostame kindlustusele hinnapakkumise endise olukorra taastamiseks ning selle sobivuse korral teostame tööd kokkulepitud mahus ning aja jooksul.
  • Avariijärgne remont võtab kõikide sõidukile tekkinud vigastuste kõrvaldamise enda kanda. Anname endast parima, et teie auto saaks parem kui enne ning te võiksite muretult oma teed jätkata.
  • Remondikalkulatsioonide tegemine on kaskokindlustuse puudumisel tähtis töö, mille jaoks soovitame teil aega varuda. Andke võimalus mitmetel autoremondiga tegelevatel ettevõtetel oma pakkumised teha, leidke tehtud tööde kohta tagasisidet ja sõlmige koostööleping firmaga, kelle poolt teostatud tööde kvaliteedis võite kindel olla.
  • Keredetailide müük ja paigaldus annab teile meelerahu, et tellitud keredetail vastab täielikult teie sõiduki vajadustele. Loomulikult oleme valmis tellitud keredetailid ka ise paika panema.

CSG Autohooldus töötunni maksumus on 25 eurot (+ km). Mahukamate tööde puhul lepime teostatavate tööde mahus, ajakavas ja orienteeruvas maksumuses eelnevalt kokku.

Broneeri aeg või uuri lisa!

WordPress Theme built by Shufflehound.

Tähetorni 21k, Tallinn 11625

E-R 9:00-18:00

+372 58 100 793

info@csg.ee